حساب های کاربران صرافی Coinbase هک شد

حساب های کاربران صرافی Coinbase هک شد

مدتی است که کاربران صرافی Coinbase خبر از ناپدید شدن دارایی هایشان می دهند و از پشتیبانی این صرافی شکایت دارند. تعدادی از مشتریان این صرافی ادعا کردند که حساب های آنها تخلیه شده و دارایی های خود را از دست داده اند. تحقیقات نشان داده که حساب های کاربران صرافی Coinbase هک شده است. در ادامه توضیحات تکمیلی را بخوانید.

درباره صرافی Coinbase

این صرافی یکی از قدیمی ترین صرافی های ارز دیجیتال در دنیا است. در سال 2012 این صرافی تاسیس شد و هدف از تاسیس این شرکت ، ایجاد بستری مناسب برای انجام معاملات ارز های دیجیتال بود. در این صرافی می توان بیش از 60 ارز دیجیتال را معامله کرد. اما متاسفانه این صرافی کاربران ایرانی را تحریم کرده و در ایران نمی توان از این صرافی استفاده کرد. در ادامه به هک شدن حساب های کاربران صرافی Coinbase خواهیم پرداخت.

هک شدن صرافی Coinbase

چندی پیش تعدادی از کاربران این صرافی مدعی شدند که حساب های آنها تخلیه شده و تمام دارایی هایشان از دست رفته است. همچنین کاربران به نحوه پشتیبانی و عدم پاسخگویی این شرکت اعتراض کردند. براساس تحقیقات CNBC ، حساب های کاربران صرافی Coinbase هک شده و هزاران مشتری از این صرافی شکایت کرده اند. آنها اعلام کردند که با تعداد زیادی مشتری Coinbase مصاحبه کردند و کاربران مدعی شدند که هکر ها حساب آنها را خالی کرده اند. عصبانیت زیاد کاربران ناشی از عدم پاسخگویی این شرکت بوده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را هم مشاهده کنید:

لو رفتن دیتابیس سایت راهور واقعیت دارد؟

به گفته یکی از مشتریان Coinbase به نام تانجا ویدوویچ

پس از دریافت هشدار های امنیتی برای تغییر رمز عبور در ماه April ، تقریبا 168 هزار دلار از دارایی های ارز دیجیتال خود را از دست داده است. در ادامه گفته که تماس های او با شرکت بی نتیجه بوده است.

تعدادی مشتری دیگر هم شروع به گفتن این موضوع کردند. و هر کدام به ترتیب 35 هزار دلار ، 100 هزار دلار و 360 هزار دلار را از دست داده اند. در ادامه این تعداد کاربر شروع به شکایت از صرافی Coinbase کرده اند که نتیجه آن هنوز مشخص نشده است.

مطالب مرتبط

kali 2021.3 release

کالی لینوکس 2021.3 منتشر شد

چندی پیش نسخه جدید کالی لینوکس 2021.3 به همراه تغییرات و رفع برخی مشکلات منتشر شد. این سیستم عامل قدرتمند ، دارای تعداد زیادی ابزار برای تست نفوذ و امکانات بسیاری برای هکر ها است. به همین خاطر محبوب ترین سیستم عامل برای هکر ها شناخته می شود. در ادامه به تغییرات نسخه جدید و […]

WordPress 5.8.1

وردپرس 5.8.1 با رفع 3 آسیب پذیری منتشر شد

بروزرسانی جدید وردپرس 5.8.1 با رفع 3 آسیب پذیری مهم منتشر شد و در دسترس کاربران وردپرس قرار گرفت. همچنین چندین اشکال و باگ در کدنویسی این سیستم مدیریت محتوا ، برطرف شده است. توصیه وردپرس ، آپدیت هر چه سریعتر به نسخه جدید است. در ادامه به جزئیات آسیب پذیری های کشف شده می […]

Rahvar data leaked

لو رفتن دیتابیس سایت راهور واقعیت دارد؟

ساعاتی پیش اخباری مبنی بر لو رفتن دیتابیس سایت راهور در فضای مجازی منتشر شد و کاربران زیادی به این خبر واکنش نشان دادند. یک هکر مدعی شده که اطلاعات تعداد زیادی از خودرو های ایرانی را در اختیار دارد و آنرا برای فروش گذاشته است. اما چقدر واقعیت دارد؟ در ادامه با ما همراه […]

دیدگاهتان را بنویسید