پنهان کردن لایک ها در اینستاگرام

پنهان کردن لایک ها در اینستاگرام

کاربران اینستاگرام از این پس می‌توانند با فعال کردن قابلیت مخفی کردن تعداد لایک‌ها و بازدیدهای محتوای ویدیویی، چنین داده‌هایی را از دید بقیه پنهان کنند. در این صورت تعداد لایک‌ها و بازدیدها تنها برای صاحب حساب کاربری نمایش داده می‌شود. در ادامه پنهان کردن لایک ها در اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

جزئیات مقاله

برخی کاربران تمایل ندارند که مخاطبانشان در اینستاگرام بتوانند تعداد لایک‌ها و بازدید‌های محتوای ویدیویی پست‌های منتشر شده آنها را مشاهده کنند. قابلیت جدید اضافه شده به این شبکه اجتماعی، نیاز این کاربران را مرتفع خواهد کرد. به زودی همین قابلیت در اختیار کاربران فیسبوک نیز قرار می‌گیرد.

اینستاگرام مدت‌هاست روی توسعه این قابلیت جدید کار می‌کند. انجمن سلطنتی بهداشت عمومی بریتانیا در سال ۲۰۱۷ در مطالعه‌ای به این نتیجه رسیده بود که تعداد لایک‌ها و بازدید‌ پست‌ها می‌تواند از نظر روانی به سلامت گروه‌های سنی جوان آسیب جدی وارد کند و آن را به عنوان یکی از مخرب‌ترین عوامل تاثیرگذار در سلامت جوانان رتبه بندی کرده بود. کارشناسان می‌گویند امکان پنهان کردن لایک ها در اینستاگرام به کاهش اضطراب و فشارهای اجتماعی برای برخی از کاربران اینستاگرام و فیسبوک کمک می‌کند.

آموزش پنهان کردن لایک ها در اینستاگرام :

درون اینستاگرام، به صفحه پروفایل خود بروید و گزینه سه نقطه را از سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید.

به قسمت Settings بروید و گزینه Privacy را انتخاب کنید.

از بخش Posts، بر روی گزینه Hide Like and View Counts لمس کنید.

با انجام مراحل بالا، همه پست ها جز پست‌های صفحه شخصی شما بدون نمایش تعداد لایک نمایش داده می‌شوند. اگر قصد دارید تعداد لایک‌های پست های شخصی خود را به صورت موردی مخفی کنید، بر روی آیکون سه نقطه در پست مورد نظر لمس کرده و سپس گزینه Hide Like Count را انتخاب کنید.

پیشنهاد می شود این مطلب را هم مشاهده کنید:

انواع کیف پول ارز های دیجیتال

همچنین می‌توانید تعداد لایک‌ها را بر روی پست‌های صفحه خود نیز مخفی کنید. برای این کار طبق مراحل زیر پیش بروید:

پیش از ارسال یک پست جدید، در آخرین صفحه که کپشن نیز درج می‌شود یا مکان اضافه می‌شود، از پائین صفحه Advanced Settings را لمس کنید.

حالا از قسمت بالا، گزینه Hide Like and View Counts on This Post را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط

Password managers is safe

اپلیکیشن های مدیریت پسورد قابل اطمینان هستند؟

در سال های اخیر امنیت کاربران اینترنت با پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضای مجازی بیشتر در معرض خطر قرار گرفته است. شرکت های بزرگ تکنولوژی و متخصصان امنیت انتخاب رمز عبور قوی با تعداد کاراکتر بیشتر و در نهایت فعال کردن رمز یکبار مصرف را به کاربران پیشنهاد دادند. اما انتخاب رمز عبور با تعداد […]

Crypto sec

نکات امنیتی برای محافظت از رمزارز ها که باید بدانید!

نکات امنیتی برای محافظت از رمزارز ها کلیدی‌ترین در معاملات و سرمایه گذاری‌های مرتبط با رمزارز ها است که امروزه رو به فراگیر شدن گام برمی‌دارند. در ادامه با فول سکیوریتی همراه باشید تا علاوه بر پاسخ به این سؤال‌ها به معرفی تعدادی از بهترین راه کارهای برای محافظت از رمزارز های بپردازیم. از کیف […]

insta algorithm

شرح الگوریتم اینستاگرام توسط آدام مسری

بالاخره شرح الگوریتم اینستاگرام و نحوه نمایش پست ها را به صورت عمومی منتشر شد. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت. آدام مسری ، از شرکت اینستاگرام دقایقی پیش در وبلاگ رسمی این شرکت به زبان ساده الگوریتم اینستاگرام را از زبان خود توضیح داد. شرح الگوریتم اینستاگرام یکی از بیشترین سوالاتی که ما […]

دیدگاهتان را بنویسید