راه اندازی وبسایت با ظاهری جدید !

Site Lunch

وبسایت فول سکیوریتی مجددا با ظاهری جدید راه اندازی شد و در خواست بالای شما همراهان همیشگی باعث شد این وبسایت دوباره راه اندازی بشه.

درباره فول سکیوریتی :

سال 1393 با ایجاد یک کانال تلگرامی در زمینه امنیت ، فول سکیوریتی شکل گرفت و در اون زمان مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفت . بعد از راه اندازی کانال تلگرام به درخواست کاربران وبسایت فول سکیوریتی هم در دسترس قرار گرفت و آموزش های تخصصی در زمینه امنیت در وبسایت ارائه شد. متاسفانه برای مدتی وبسایت غیرفعال شد و الان دوباره با انرژی بیشتری برگشتیم.

هدف از راه اندازی فول سکیوریتی ارائه نکات امنیتی و برقراری امنیت در فضای اینترنت هست و همیشه تلاش ما ساخت محتوا ی آموزشی برای آگاه کردن کاربران فضای اینترنت بوده است.

تمامی محتوای ساخته شده اعم از آموزش هایی که ممکن است مورد سواستفاده برخی افراد قرار گیرد صرفا برای اطلاع کاربران و جنبه آموزشی ساخته می شوند

هرگونه سواستفاده از آموزش ها و ابزار ها به عهده خود کاربر می باشد

مطالب مرتبط

آموزش ویدیویی
firefox monitor

جستجوی ایمیل در بین دیتابیس هک شده سایتها

هک شدن سایتها و نشت اطلاعات کاربران یکی از اتفاق هایی است که اخیرا بسیار رخ می دهد و دغدغه کاربران فضای مجازی این است که آیا اطلاعاتشان لو رفته است یا خیر؟ در این پست با ویدیو آموزشی قصد داریم قابلیت جدیدی که فایرفاکس برای کاربران در دسترس قرار داده را بررسی و جستجو […]

۴ دیدگاه در “راه اندازی وبسایت با ظاهری جدید !”

دیدگاهتان را بنویسید