باگ جدید واتس اپ و نگرانی کاربرانش!


هفته جاری برای شبکه اجتماعی واتس اپ هفته ای پر درد و سر بود، که وجود دو باگ باعث نگرانی کاربرانش شد. با توجه به اخبار منتشر شده این باگ ها توسط کاربران اندرویدی گزارش شده است.اولین باگی که کاربران واتس اپ با آن مواجه شدند، حذف ناگهانی پیام ها بود که این اتفاق بیشتر برای کاربران اندرویدی اتفاق افتاده بود و به صورت ناگهانی پیغام های قدیمی و جدید آن ها حذف می شد . متاسفانه اولین باگ در هفته جاری توسط واتس اپ تایید نشد و خیلی سریع از این موضوع گذشت.

 

اما دومین باگی که برای کاربران اندرویدی اتفاق افتاد نمایش تاریخچه پیام های صاحب قبلی یک سیم کارت بود. به این صورت که با قرار دادن سیم کارت جدید و فعال کردن واتس اپ، تمامی پیام های صاحب قبلی بر روی نمایشگر موبایل نشان داده می شود.

درهمین راستا «ابی فولر» یکی از کارمندان خدمات وب آمازون جزئیاتی نگران کننده از این شکاف در توئیتر به نمایش گذاشت.

فولر در پیامی در توئیتر نوشته است: “با شماره موبایل جدیدم وارد واتس اپ شدم و تاریخچه پیام های شماره قبلی را می توانستم ببینم! به نظرم مشکلی وجود دارد. ”

اما هنوز مشخص نیست چند درصد کاربران واتس اپ با این مشکل مواجه شده اند؟! /بروزرسانی

 

 
مطالب پیشنهادی


درباره نویسنده


AshKanAttacKer

از سال 92 شروع به یادگیری هک و امنیت کردم و سال 93 کانال و سایت فول سکیوریتی رو راه اندازی کردم و همون موقع دانشگاه رو رها کردم و تمام تلاشم روی تحقیق و تحلیل روی این مبحث گذاشتم. با آموزش های جدید درصد تسلط بنده روی این مبحث رو متوجه میشید2 دیدگاه در “باگ جدید واتس اپ و نگرانی کاربرانش!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *